KUNDALINÍ JOGA

15. 5. Ukázková lekce pro nové studenty ZDARMA

22. 5. – 26. 6. 2018 Cyklus lekcí na téma Pryč se stresem, objevte svou VITALITU
Cena: 780,-/ 6 lekcí po 90 minutách.

 

Kundaliní jóga podle Yogi Bhajana je také nazývána jógou uvědomění

Stejně jako každá jóga vede ke sjednocení těla, mysli a ducha. K propojení našeho konečného já s naším Nekonečným Já. Je velice vhodná a přínosná pro každého člověka bez ohledu na věk, pohlaví či vyznání. I když je spojena se Sikhskou Dharmou, je praktikována po celém světě lidmi různých náboženství, barvy pleti či národní příslušnosti.
Používáme techniky, které vedou k harmonizaci celé bytosti a rozšiřování vědomí velmi jemnou, bezpečnou a přesto velice účinou cestou.

–  pružná záda, silná imunita, dobře fungující nervový, endokrinní a reprodukční systém, láska k sobě, otevřenost v komunikaci s lidmi, důvěra ve svou vlastní sílu, zručnost a umění vidět krásu ve všem kolem nás.

Zážitek či prožitek z lekce je subjektivní a vše je akceptováno tak, jak to je.
Jako jóga omlazující a ozdravující zahrnuje její lekce cvičební sestavy (krije)hluboké relaxace a meditace, ale i léčebné metody, jako je Sat Nam Rasayan, práci s čakrami a nauku o jógovém životním stylu
Stejné nástroje a techniky jsou využity i při seminářích, kde díky delšímu času můžeme jít mnohem více do hloubky a dané téma více prozkoumat.
Cesta praktikování kundaliní jógy je cestou sebe poznání a transformace.

Lekce trvá 75min