O NÁS

Siddha   „ten, v kom se síly spojily…“

O NÁS

Milý jogíne, člověče, který jsi přišel právě sem. Dovol mi, představit ti naše studio. Siddha-yoga Studio.

Je to velmi příjemný podkrovní prostor, světlý, jednoduchý, kde by ses mohl cítit dobře. Nachází se v samém centru Liberce a jak tušíš, cvičíme tu jógu. Je zde na výběr z vícero stylů jógy a také lektorů. Můžeš si vybrat styl, i lektora, který ti bude vyhovovat a bude v souladu s tvým záměrem, tedy s tím, proč jógu cvičíš, nebo by jsi chtěl začít cvičit.
Nikdo u nás nikoho nehodnotí, neposuzuje. Každý máme přeci své unikátní tělo, přístup, příběh. Respektujeme se a sdílíme, v tom je síla. Můžeš k nám přijít načerpat sil, odpočinout si, zastavit se, protáhnout tělo, posílit, zocelit, možná zhubnout, možná meditovat. Jóga je velmi velmi široká, čerpáš z ní právě to, co zrovna potřebuješ, nebo chceš, když se pro to rozhodneš.

Nejsme fitness studio, ani jógový ashram, ale místo, kde vědomě a s radostí pracujeme na svém těle, mysli, duchu.

Krom pravidelných lekcí, připravujeme tematické workshopy, přednášky, akce a budeme rádi, když se třeba zapojíš (ať už myšlenkou, nápadem, činem…) a spolu s námi pomůžeš dál tvořit a rozvíjet prostor, kde se budeme navzájem potkávat, inspirovat, diskutovat, tvořit, bavit se a sdílet..

Všechny lektorky ve studiu jsou „profíci“, tzn. mají certifikace, kurzy, zkušenosti, znalosti těla, či jógové filozofie. Především jsou to ale jedinečné osobnosti,se svými příběhy, odlišnými přístupy a tvoří tak zajímavou pestrost ve studiu, reprezentují jak sílu, dynamiku, přesnost, tak jemnost, klid, či přátelskost.

Otáčej stránky, čti informace, možná ti pomohou s výběrem té správné lekce pro tebe. Možná si vybereš, až vyzkoušíš a zažiješ na podložce.

Souzníš-li, přidej se..
Máš-li otázku, zeptej se..

 

Těšíme se!
Květa Kulštejnová