top of page

CHORVATSKO & JÓGA

CENA POBYTU

17 990 Kč

TERMÍN

28. 8. - 3. 9. 2023

4. 9. - 10. 9. 2023

POLOHA

Chorvatsko, ostrov HVAR

JSTE PŘIPRAVENI NA NEZAPOMENUTELNÝ ZÁŽITEK? 

NADECHNĚTE SE VZDUCHU JADERSKÉHO MOŘE A VNÍMEJTE VŮNI LEVANDULE A OLIVOVNÍKŮ NA CELÉM OSTROVĚ.

Pojeďte s námi prožít nezapomenutelný týden plný zábavy, klidu a úžasného jídla.

7 dní pečlivě navržených tak, aby vás odvedli od rutiny a přenesli na dovolenou snů. Naše dny na Hvaru budou nabité láskou k tělu, mysli a duši. Ráno se probudíme se sluncem a budeme si moci užívat lekcí ranní jógy, které nás vědomě a jemně posunou vstříc  novému dni. Poté nás již čeká zdravá snídaně, čas na odpočinek a věnování se sami sobě.

UBYTOVÁNÍ


Tradiční chorvatský rodinný domek 3 minuty chůze od moře. Celý dům je určen pouze účastníky pobytu.

Tento dům má nadstandardní vybavení. V teplejších dnech je možné využít klimatizaci. Kdykoliv je hostům k dispozici plně vybavená kuchyň. V kuchyni jsou všechny potřebné kuchyňské spotřebiče a nádobí, tak aby na kvalitě nikdo nemohl strádat, a cítil, že má k dispozici kompletně vše, co by mohl potřebovat. Není proto vůbec potřeba mít strach, že by cokoliv mohlo chybět.

V kuchyni naleznete kvalitní kávovar, mixér, šlehač, smoothie maker, sodastream, sendvičovač, toaster, ledovač, pečící formy, veškeré nádobí, pračku, apod. V případě chuti je možné kdykoliv připravovat pokrmy na velkém zahradním grilu. Samozřejmostí je také žehlička, pracovní stůl, či nelimitované wifi připojení.

V blízkosti ubytování jsou krásné pláže, velmi dobré restaurace, bary, obchody se suvenýry, potraviny, pošta, vykopávky, muzeum, či antické památky.

DOPRAVA 

Doprava bude realizována hromadně.

Velkou výhodou přepravy pro účastníky kurzu je, že během cesty mají možnost se mezi sebou poznat a pohovořit

 

PŘIBLIŽNÝ PROGRAM:

V programu jsou čtyři lekce jógy, jedna meditace a možnost individuální konzultace s lektorkou. Ti, kteří budou mít zájem mohou využít paddleboardy kdykoliv v průběhu dovolené. Kromě procházek po pláži, jógy, či paddleboardingu, se můžete těšit na jídlo z typických chorvatských produktů, čerstvě namletou kávu a aperitiv.

 

V každém termínu bude maximálně 7 účastníků/nic, tak aby byl zajištěn individuální přístup během praktikování jógy. 

Kam pojedete?

© 2020 Siddha studio

bottom of page