top of page

Harmonizační masáž

Hluboká relaxace nebo i meditace může mít mnoho podob. Chcete se opravdu hluboce uvolnit a dopřát odpočinek tělu i duši? 


Tohle je jemnější, uvolňující masáž doplněná o aromaterapii, vykuřovadla a muzikoterapii. To celé je doplněné o čas. Čas na odpočinek a uvědomění. 


Úvod je o uvolnění, chvílka o samotě na lehátku. Pak přichází na řadu vykuřovadla. Šalvěj očistí tělo i duši a celému prostoru dodá čistotu a bezpečí. Zvuk zvonkohry a tibetské mísy naladí mysl na ten správný rytmus daný přítomným okamžikem (liší se dnes, postavením luny a samotným naladěním klienta). Poté je na řadě samotný dotek, masáž ne hladící, ale rozpínací, jdoucí spíše po uvolnění, zlepšení prokrvení (zlepšení toku energie) a harmonizaci těla i duše. 


Po masáži celých zad a šíje opět zazní zvonkohra, doplněna kalimbou a celý proces je ukončen tibetskou mísou přiloženou na hrudník. Ta otevírá srdeční čakru na zadní straně těla, tam kam si nevidíme, tam kam ukládáme přesně to co vidět nechceme. 


Z masáže Vás nenecháme odejít s rozvířenými pocity v těle. Proto si na závěr masáže užijete ještě příjemnou masáž dekoltu a šíje v lehu na zádech, která dostane vše zpět do rovnováhy. 


K masáži jsou využívány kvalitní za studena lisované oleje doplněné o éterické oleje vysoké kvality. Kompozici EO si můžete vybrat nebo Vám s výběrem rádi poradíme.

Maséři:

Tereza

© 2020 Siddha studio

bottom of page